Okna PCV

Szeroka oferta okien PCV firmy Abakus

Okna Premium Salamander bluENERGY

Energooszczędne okna PCV z linii Premium blu.

Pasywne okna Premium bluENERGY, wykonane z najwyższej klasy PCV, są produkowane w energooszczędnej, autorskiej technologii Abakus IRMC Production®. Dzięki wykorzystaniu całkowicie bezpiecznego, ekologicznego surowca, w całości podlegają recyklingowi. Spełniają najwyższe standardy środowiskowe i odpowiadają wewnętrznemu programowi Abakus odpowiedzialności za produkt, zdrowie pracowników i klientów oraz środowisko naturalne.

Okna Premium Rehau bluSYNEGO

Pasywne, energooszczędne okna PCV z linii Premium blu wzmocnione dodatkową stalą zamkniętą w ramie

Okna plastikowe bluSYNEGO, z opcją montażu bezpiecznych szyb, wykonane z najwyższej klasy PCV, zapewniają najlepszą ochronę dla dzieci i całej rodzinie. Wzmocnione dodatkową stalą zamkniętą w ramie, wprowadzają klientów na nowy poziom bezpieczeństwa i dyskrecji. Chronią nawet przed silnymi wiatrami, są przygotowane na każde warunki atmosferyczne. To wybór Polaków w kategorii okien najbardziej odpornych na obciążenie wiatrem.

Okna standardowe

Funkcjonalne i stylowe ciepłe okna standardowe PCV

Ciepłe okna standardowe wykonane z najwyższej klasy PCV, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjna technologia w jakiej zostały stworzone, sprawia, że wyróżniają się perfekcją wykonania i dbałością o detal.

Zobacz katalog producenta

Zadzwoń do doradcy

i zapytaj o szczegóły oferty

792 532 822 / 534 500 777