Nasza solidność, twój spokój

Niech prace budowlane i wykończeniowe będą dobrym wspomnieniem

O nas

Właściciel firmy, Mariusz Paczkowski, to specjalista w branży z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od początku działalności firmy dużą wagę przywiązywał nie tylko do odpowiedniego standardu produktowego, ale kładł również szczególny nacisk na bardzo dokładne i fachowe prace montażowe i powykonawcze.

Zaowocowało to ponadprzeciętnymi wynikami w zakresie zadowolenia klienta.

Klienci tak bardzo doceniają solidność całego procesu wykonania zlecenia, że wracają do firmy z podziękowaniami, dzwonią aby podzielić się wrażeniami z przebiegu prac, polecają firmę znajomym i rodzinie. Jest to największy wyraz uznania za wysiłek włożony w podnoszenie i utrzymywanie standardów naszej pracy.

Gwarantujemy solidność w 3 wymiarach

Solidność

w komunikacji z klientem

Przekazujemy rzetelne informacje o wszystkich rozwiązaniach - od najtańszych do najdroższych, odradzamy niepotrzebne wydatki, doradzamy możliwe opcje wyboru - takie, z których klient realnie skorzysta.

„Klient czasami wychodzi od nas z innym produktem niż zamierzał. Potem często zdarza się, że spotykamy się gdzieś przypadkowo i słyszę: jak dobrze, że mi to Pani doradziła, dziękuję.”

Wiedza pracowników o produkcie to wyraz szacunku i zaangażowania wobec klientów, dlatego obserwujemy, które rozwiązania najlepiej się sprawdzają w danych sytuacjach. Bardzo ważna jest też empatia wobec klienta i serdeczność - nie zawsze tylko parametry produktu się liczą.

W zakresie stolarki okiennej współpracujemy z najlepszymi markami: ABAKUS i WITRAŻ. W salonie firmowym w Bydgoszczy zajmujemy się wyceną okien i drzwi, parapetów, bram garażowych, rolet antywłamaniowych, roletek i żaluzji wewnętrznych.

Sama jakość i standard produktu nie wystarczą jednak aby odpowiedzieć na wszystkie zapotrzebowania klienta. Potrzebna jest fachowa wiedza, która pozwoli dobrać produkt w oparciu o wiele czynników.

Drugi segment oferty to tynki maszynowe wykonywane agregatami tynkarskimi PFT oraz KALETA. Tylko przeszkolone i wykwalifikowane brygady wykonują prace tynkarskie (tynki wewnętrzne gipsowe oraz cementowo-wapienne, z własnego materiału, lub z materiału klienta).

Solidność

produktowa

Solidność

montażowa i powykonawcza

Szczególną wagę przywiązujemy do fachowego, restrykcyjnego pod względem jakości montażu. Właściciel firmy osobiście szkoli montażystów - sam zdobywał doświadczenie w branży najpierw jako montażysta, zna ten etap realizacji zlecenia od podszewki. Jego doświadczenie i wiedza pozwala nam utrzymywać bardzo wysokie standardy pracy montażowej i powykonawczej.

„Klienci z dużą rezerwą podchodzą do kwestii montażu, jakby obawiali się, że po wykonaniu zlecenia może być coś nie tak, jak oczekiwali. Dużą satysfakcję sprawia nam widok ulgi i zadowolenia na twarzy klienta kiedy kończymy pracę. Te momenty lubimy najbardziej.”

Odwiedź nasz salon

Nasi doradcy pomogą wybrać produkt idealny dla Ciebie

Nasz nowy salon znajdziesz przy

ul. Ppor. Emilii Gierczak 13

Fordon, Bydgoszcz

Zadzwoń

tel. 52 343 28 44 / 792 532 822