Drzwi tarasowe

Szeroka oferta drzwi tarasowych firmy Abakus

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS

Nowoczesne drzwi tarasowe zapewniające podwyższony komfort mieszkania.

Piękno drzwi tarasowych przesuwnych Abakus z całą mocą uwidacznia się w postaci drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych HST. Nazywane również drzwiami balkonowymi oraz oknami HS, są wykonane z najwyższej jakości PCV. To idealne rozwiązanie dla współczesnego domu, które zachwyca dużą powierzchnią przeszkleń. Ponadto, zapewnia maksymalne doświetlenie i przenikalność światła słonecznego.

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne

Energooszczędne drzwi tarasowe z doskonałym systemem wentylacji.

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK zapewniają oszczędność miejsca i doskonałą wentylację pomieszczeń. Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne wykonane są z najwyższej jakości PCV. To bardzo funkcjonalna i optymalna w użytkowaniu konstrukcja. Efektownie zdobi dom i dodaje mu klasy. Okazałe przeszklenia optycznie powiększają wnętrze. Wpuszczają do wnętrza światło słoneczne. Duże, transparentne płaszczyzny stają się naturalnym łącznikiem salonu z tarasem czy ogrodem.

Drzwi odstawno-przesuwne SYNEGO Slide

Inteligentne drzwi przesuwne SLIDE na miarę współczesnego domu.

Drzwi przesuwne SYNEGO SLIDE przejawiają zupełnie nowe, ulepszone możliwości architektoniczne i aranżacyjne. Dzięki nim zyskasz więcej przestrzeni w swoim domu i zrealizujesz nowoczesne koncepcje mieszkaniowe. Pozwól sobie na oszczędność miejsca i atrakcyjne połączenie pomiędzy wnętrzem i światem zewnętrznym. Oczywiście w połączeniu z przekonującą lekkością obsługi, charakterystyczną dla okien przesuwnych SYNEGO SLIDE.

Zobacz katalog producenta

Zadzwoń do doradcy

i zapytaj o szczegóły oferty

792 532 822 / 534 500 777